Autopomoc (Auto Pomoc) Rzeszów – Dzwoń 17 715 02 03

Autopomoc Rzeszów

Nasza firma zajmuje się autopomocą od A do Z. Jak czytać mogliście w innych rozdziałach naszej strony, warto dodać, że lawet i holowanie nie wyczerpują wszystkich usług autopomocy, jakie mamy do zaoferowania!

Poza lawetą i holowaniem oferujemy naszym klientom usługi takie jak:

  • Przywiezienie kanistra paliwa, jeżeli na trasie okaże się, że bak samochodu jest już pusty, a do najbliższej stacji dalej niż tego byśmy chcieli. Mogłoby wydawać się, że jest to prawie awykonalne, a jak pokazuje nasze doświadczenie warto mieć pod ręką numer do ludzi, którzy mogliby nam nieco paliwa dowieźć.
  • Naprawy bez wizyty w serwisie. Jeżeli auto nie jest mocno uszkodzone albo usterka nie wymaga wizyty w warsztacie to szkoda czasu, aby samochód odholowywać! Niewielkie usterki usuwamy od ręki na miejscu, gdzie samochód został unieruchomiony.
  • Pomoc przy uruchomieniu silnika na słabym akumulatorze. Szczególnie w okresie zimowym tak błaha usterka może nam się silnie dać we znaki, a jej rozwiązanie, mimo że całkiem proste, wymaga pomocy innych ludzi.
  • Dowóz koła zapasowego i pomoc przy jego wymianie. Obecnie coraz więcej samochodów porusza się z instalacją gazową, a mało kto wozi je ze sobą tracąc tym samym jakże cenną przestrzeń w bagażniku. Można miec przy sobie zestaw naprawczy do kół, ale nie zawsze jego użycie jest możliwe, a niektóre usterki wymagają wymiany koła. Dla nas to nie problem, dowieziemy je we wskazane miejsce!

Jak widać, nasza autopomoc to kompleksowe działanie na miejscu zdarzenia.

Poszukujesz niezawodnej autopomocy? Zadzwoń!

Autopomoc (Auto Pomoc) Rzeszów – Dzwoń 17 715 02 03