Holowanie & Autoholowanie Rzeszów – 17 715 02 03

Holowanie & Autoholowanie

Jedną z częściej wykonywanych przez nas usług jest holowanie. Jego poprawne wykonanie nie jest trudne, wymaga jednak dobrego sprzętu i wykwalifikowanych ludzi, którzy będą wiedzieć jak go użyć.

W temacie sprzętu nasza firma posiada tabor najnowocześniejszych holowników, które umożliwiają nam autoholowanie najwyższej jakości przy gwarancji bezpieczeństwa i pewności, że samochód dotrze bez dalszych uszkodzeń na wskazane miejsce.

Nasze holowniki to pojazdy najnowszej generacji, które stale ulepszamy, konserwujemy lub wymieniamy na nowsze modele, które dostarczają naszej formie dalszych możliwości rozwoju i poszerzają bazę usług, jakie zaoferować możemy naszym klientom.

Właśnie aby zapewnić holownikom bezawaryjność poddajemy je regularnym, wymagającym testom technicznym i cyklicznym kontrolom, które pozwalają nam uniknąć usterek.

Jak napisane zostało wcześniej, holowniki trzeba równiez umieć obsłużyć. W naszej firmie zatrudniamy doświadczonych, znających się na autoholowaniu pracowników, którzy stale dokształcają się i uczestniczą w szkoleniach, aby być w stanie wykorzystać całość możliwości, jakie daje im nowoczesna technologia zainstalowana w holownikach.

Wykorzystanie holownika może wydawać się przeznaczone tylko do trudnych, ciężkich do wyobrażenia sobie wypadków. Nie jest to prawda, ponieważ autoholowanie może pomóc nam nawet w sytuacji, gdy utknęliśmy w zaspie i wyjazd z niej okaże się ponad siły naszego samochodu, a w pobliżu nie ma nikogo innego, kto mógłby nam pomóc.

 Poszukujesz Autoholowania? Zadzwoń! 

Holowanie & Autoholowanie Rzeszów – 17 715 02 03