Laweta & Autolaweta Rzeszów – Dzwoń 17 715 02 03

Laweta & Autolaweta

Transport samochodu, który nie jest ws tanie o własnych siłach przemieścić się z miejsca na miejsce wymaga wiele pracy, umiejętności, a przede wszystkim dobrego sprzętu, umożliwiającego nam udzielenie takiej pomocy.

Nasza firma to specjaliści w użyciu autolawety, dzięki czemu nie stanowi dla nich problemu właściwie żadne zlecenie transportu auta za pomocą lawety.

Aby być w stanie świadczyć usługi najwyższej jakości niezbędne jest posiadanie możliwie nowoczesnych, dobrze utrzymanych lawet, które będą gotowe do wyjazdu w teren o każdej porze dnia i nocy, niezależnie od pogody, nastrojów czy też dnia tygodnia.

Lawety te muszą być również same w pełni sprawne. Nie możemy dopuścic do sytuacji, aby awarii uległa laweta, której zadaniem jest niesienie pomocy innemu samochodowi! Z tego też powodu utrzymujemy je pod stałym dozorem serwisowym, poddajemy regularnym kontrolom, które eliminują ryzyko awarii.

Ważna jest również obsługa pojazdów, ponieważ laweta sama w sobie nikomu nie pomoże. Trzeba również wiedzieć jak ją obsłużyć, aby klientowi nie zaszkodzić. Dla naszych pracowników nie jest to problem, ponieważ zatrudniamy tylko wykwalifikowanych ludzi, których stale doszkalamy, dzięki czemu nie są dla nich zagadką nowoczesne techniki holowania i transportu na lawecie.

Dbamy również o szeroki zakres inwestycji, tak aby nasz sprzęt stanowił zawsze wzór nowoczesności, a nasi pracownicy poznają nowe technologie, którymi sprzęt ten dysponuje, aby móc pomóc w każdej sytuacji, jaka spotkać nas może na drodze – nawet jeżeli nikt się tego nie spodziewał.

Potrzebujesz Lawety? Dzwoń!

Laweta & Autolaweta Rzeszów – Dzwoń 17 715 02 03